Forumnefer'e hoş geldiniz.

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz.
iyi Formlar dileriz.
Forumnefer'e hoş geldiniz.

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz.
iyi Formlar dileriz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tuğçe Becerikli

2 posters
YazarMesaj
ne-fer
Yönetici
Yönetici
ne-fer

Tuğçe Becerikli Empty
MesajKonu: Tuğçe Becerikli   Tuğçe Becerikli Empty6th Mart 2010, 21:45

Tuğçe Becerikli

Tuğçe Becerikli Tue2aa9

Tuğçe Becerikli Part1xk6

Tuğçe Becerikli Part2vv9

Tuğçe Becerikli Part3az4

Tuğçe Becerikli Part4ui4

Tugçe Becerikli - Altin tasta gül kuruttum - Acem Kürdî - Nîmet Hanim.mp3
Tugçe Becerikli - Bak bahta da ikbâle de nûr indi Hatay'da - Acem Kürdî - Cevdet Çagla.mp3
Tugçe Becerikli - Bir vefâsiz yâre düstüm hiç beni yâd etmiyor - Acem Kürdî - Selânik'li Ahmet Efendi.mp3
Tugçe Becerikli - Çok çabuk geçtik inan sevdânin yollarindan - Hüzzâm - Turhan Tasan.mp3
Tugçe Becerikli - Gelmedin Bir Kerreden Mâ'da Neden Ussâk Fehmi Tokay.mp3
Tugçe Becerikli - Hâlâ Aciyor Gözlerinin Yaktigi Yerler Ussâk Serif Içli.mp3
Tugçe Becerikli - Her Günüm Mâzide Kalmis Günlerimden Gün Arar Ussâk Nasib'in Mehmet Yürü.mp3
Tugçe Becerikli - Kir atima bineyim yâr yoluna gideyim - Acem Kürdî - Mehmet Yürü (Nasib'in).mp3
Tugçe Becerikli - Sevgiler Var Biten Öpünce Sevgi Var Bitmez Ölünce Kürdîli Hicazkâr Selâhattin Içli.mp3
Tugçe Becerikli - Suda balik yan gider açma yârem kan gider Ussâk Türkü.mp3
Tugçe Becerikli - Yanaklarin çiçektir gönlüm bir kelebektir - Ussâk - Sadettin Kaynak.mp3

Tuğçe Becerikli Hidethank1
Antoni S
üye
üye

Tuğçe Becerikli Empty
MesajKonu: Geri: Tuğçe Becerikli   Tuğçe Becerikli Empty7th Mayıs 2011, 16:48

cok tesekkürler

Tuğçe Becerikli
1 sayfadaki 1 sayfası