Forumnefer'e hoş geldiniz.

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz.
iyi Formlar dileriz.
Forumnefer'e hoş geldiniz.

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz.
iyi Formlar dileriz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Istanbul’u Satiyorum

YazarMesaj
ne-fer
Yönetici
Yönetici
ne-fer

Istanbul’u Satiyorum Empty
MesajKonu: Istanbul’u Satiyorum   Istanbul’u Satiyorum Empty14th Ocak 2015, 03:08

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Istanbul’u Satiyorum

Ortaoyuncular Tiyatrosu
Yapım: 1988, Turkiye
Yönetmen: Ferhan Sensoy
Senaryo: Ferhan Sensoy
Müzik: Ferhan Sensoy
Oyuncular: Alkaya, Baykal Kent, Bican Gunalan, Boran Kaya, Canan Yuksek, Caner, Celal Belgil, Deniz Kaya,
Erkan Ucuncu, Erol Gunaydin, Ertac Ozden, Ferhan Sensoy, Hakan Sepetci, Munir Ozkul, Neslihan Yeldan,
Parkan Ozturan, Rasim Oztekin, Selim Sesler, Serap Gunaydin, Suzan Akay, Yuksel Gursel
Süre: 111 dakika

Dunyanin gozdesi Istanbul herkesin gozu onunde satiliyor. Istanbul’ u satiyorlar muteahhitlerle birlikte, bir Istanbul
alana bir Istanbul bedava veriyorlar. Hatta tarihiyle birlikte satiyorlar. Mimar Sinan bir gun gelip ziyaret ettiginde
canim Istanbul’u yerinde bulamiyor. Yaptigi camiler evler arasinda yok olmus sitemlerini dile getiriyor ama nafile,
dinleyenler hala Istanbul’u satiyorlar. Taksim Parkini 50 katli otopark, Gulhane Parkini 30 katli gokdelen, mezarliklari
alisveris merkezi, yalilari 20 katli apartman yapiyorlar ve hala Istanbul’ u satmaya devam ediyorlar…

Istanbul’u Satiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İstanbul İstanbul Olalı
» İstanbul`un Şarkıları - İstanbul`un Şarkıları 3CD (2010)
» Istanbul-34
» Women of İstanbul
» İstanbul Hatırası