Forumnefer'e hoş geldiniz.

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz.
iyi Formlar dileriz.
Forumnefer'e hoş geldiniz.

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz.
iyi Formlar dileriz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nurten Demirkol

YazarMesaj
ne-fer
Yönetici
Yönetici
ne-fer

Nurten Demirkol  Empty
MesajKonu: Nurten Demirkol    Nurten Demirkol  Empty9th Aralık 2011, 03:41

Nurten Demirkol

Nurten Demirkol  Nurtendemirkolsrmanariv

Nurten Demirkol - Bölüm 1...

Nurten Demirkol - Aglar gezerim sâhili sanki benimlesin - Hicaz - Alâeddin Yavasça
Nurten Demirkol - Anladim ki Daha Dolmamis Çilem - Hicaz - Suat Sayin
Nurten Demirkol - Anlatamam bu askin hikâyesi derindir - Nihâvend - Mustafa Çaglar
Nurten Demirkol - Artik o hayâl bahçemizin gülleri soldu - Segâh - Ümit Gürelman
Nurten Demirkol - Aska gönül vermem aska inanmam - Nihâvend - Bâki Çallioglu
Nurten Demirkol - Askim bahardi ümitler vardi - Nihâvend - Yildirim Gürses
Nurten Demirkol - Askin içimde rüyâ kalbimde duya duya - Rast - Irfan Özbakir
Nurten Demirkol - Askinla yanip agladigim günleri an sen - Segâh - Râkim Elkutlu
Nurten Demirkol - Ayrilik Yaman Kelime - Segâh - Sadettin Kaynak
Nurten Demirkol - Bahar rüzgârinda bir fidan gibi - Ussâk - Refik Fersan
Nurten Demirkol - Bakislar tutsak olur bir güzel göze - Hüzzâm - Ilgün Soysev
Nurten Demirkol - Bekledim gelecektin ömre bedel an gibi - Hüzzâm - Azmi Tugrul,
Nurten Demirkol - Beklerim her gün bu sâhillerde mahzun böyle ben - Hüzzâm - Sadettin Kaynak
Nurten Demirkol - Bensiz ey gül gülsen-i âlemde mey nûs eyleme - Segâh - Bîmen Sen
Nurten Demirkol - Benzemez kimse sana tavrina hayrân olayim - Bayâti - Fehmi Tokay
Nurten Demirkol - Biliyorsun bir zamanlar seni ne çok seviyordum - Nihavend - Alâeddin Sensoy
Nurten Demirkol - Bin hüzün çöktü yine gönlüme aksamla benim - Hüzzâm - Sadettin Kaynak
Nurten Demirkol - Bir bahar aksami rastladim size - Hicaz - Selâhattin Pinar
Nurten Demirkol - Bir ben sevdim gönülden bir de Mecnûn ben kadar - Nihâvend - Turhan Özek
Nurten Demirkol - Bir dert gibi aksam sularin koynuna indi - Nihâvend - Cevdet Çagla
Nurten Demirkol - Bir gün karsilasirsak ayrildigimiz yerde - Hicaz - Yusuf Nalkesen
Nurten Demirkol - Bir günes bahtima bir gün dogacaktir sanirim - Ussâk - Osman Nihat Akin
Nurten Demirkol - Bir sabah istiyorum gözyaslarimi silsin - Muhayyer Kürdî - Ziyâ Taskent
Nurten Demirkol - Bir tek gececik yârim ile basbasa kalsam - Bûselik - Ali Ulvi Baradan

Nurten Demirkol - Bölüm 2...

Nurten Demirkol - Bogaziçi sen gönüller yatagi - Hicaz - Alâeddin Yavasça
Nurten Demirkol - Bugün bayram mendil aldim sevgilime hediye - Hicazkâr - Muzaffer Ilkar
Nurten Demirkol - Daracik sokaklari duman bürüdü - Sabâ Türkü
Nurten Demirkol - Derdin ne ise saklama mahrem olayim ben - Kürdîli Hicazkâr - Mehmet Yürü (Nasib'in) + Kanun Taksimi
Nurten Demirkol - Dertleri zevk edindim bende nes'e ne arar - Kürdîli Hicazkâr - Selâhattin Inal
Nurten Demirkol - Dil-harâb-i askinim sensin sebep berbâdima - Segâh - Tanbûri Ali Efendi
Nurten Demirkol - Dün gece bir bezm-i meyde âh edip anmis beni - Bûselik - Serif Içli
Nurten Demirkol - Ellere uzaktan bak bana yakin gel - Sûznâk - Osman Nihat Akin
Nurten Demirkol - Erzurum Oylum Oylum - Segâh Türkü
Nurten Demirkol - Ey büti-i nev eda - Yalçin Öztüfekçi ile düet
Nurten Demirkol - Gece sessiz ve karanlik yine her sey uyumus - Segâh - Gültekin Çeki
Nurten Demirkol - Geceler Yarim Oldu - Hicaz - Sükrü tunar + Elmaliya Vurgunum aman - Hicaz - Hânende Nasîbe Hanim
Nurten Demirkol - Geçsin günler haftalar aylar mevsimler yillar - Rast - Erol Sayan
Nurten Demirkol - Geçti muhabbet demi agla gönül yan gönül - Ussâk - Sükrü Tunar
Nurten Demirkol - Gittin de biraktin beni aylarca kederde - Hicaz - Münir Nûrettin Selçuk
Nurten Demirkol - Gökyüzünde Yalniz Gezen Yildizlar - Nihâvend - Teoman Alpay
Nurten Demirkol - Gönlüm Yarali Bilmiyorum Yar Bana N'oldu - Hicaz - Kadri Sençalar
Nurten Demirkol - Gönül askinla gözyasi dökmekten usandi artik - Rast - Selâhattin Inal
Nurten Demirkol - Gözlerimden yüzün kulaklarimdan sesin silinmedi senelerdir - Hicaz - Muzaffer Ilkar
Nurten Demirkol - Gurbete düstügüm günlerden beri - Nihâvend - Muzaffer Ilkar
Nurten Demirkol - Gül Yüzünde Güller Solsa Aglarim - Kürdîli Hicazkâr - Erol Sayan
Nurten Demirkol - Güle sor bülbüle sor hâlimi hicrânimi dinle - Bûselik - Ismail Baha Sürelsan
Nurten Demirkol - Gümüs tellerle örsem saçinin her telini - Kürdîli Hicazkâr - Melâhat Pars
Nurten Demirkol - Güzel gün görmedi âvâre gönlüm - Hüzzâm - Haci Arif Bey

Nurten Demirkol - Bölüm 3...

Nurten Demirkol - Haberin yok mu senin ey dil-i zâr - Hicaz - Leylâ Saz
Nurten Demirkol - Hâl-i dil-i zârimi duysa cihan - Hüzzâm - Haci Arif Bey
Nurten Demirkol - Havasina Suyuna (Bir Baskadir Benim Mememleketim)
Nurten Demirkol - Hazan ile geçti gülsen-i bûstan - Hicaz - Sadettin Kaynak
Nurten Demirkol - Hem cemâlin gösterip çekmek olur mu kendini - Hüseynî - Zeki Duygulu
Nurten Demirkol - Her günüm mâzide kalmis günlerimden gün arar - Ussâk - Mehmet Yürü (Nasib'in
Nurten Demirkol - Her nefes ömrümde binbir hasretin âhin tüter - Segâh - Serif Içli
Nurten Demirkol - Her seferinde hep böyle kostum sevgiye - Saba - Zekâi Tunca
Nurten Demirkol - Hicaz Potpuri
Nurten Demirkol - Hicrân olacaksa bu askin sonu - Rast - Ferit Sidal
Nurten Demirkol - Içimdeki özlemi uyutamiyorum yâr - Hüseynî - Alâeddin Yavasça
Nurten Demirkol - Ilk mektubun okudum gözlerim ufka daldi - Nihâvend - Ziyâ Taskent
Nurten Demirkol - Kalbe dolan o ilk bakis unutulmaz unutulmaz - Nihâvend - Erol Sayan
Nurten Demirkol - Kalblerden dudaklara yükselen sesi dinle - Nihâvend - Sadettin Kaynak
Nurten Demirkol - Kapildim gidiyorum bahtimin rüzgârina - Hicaz - Kaptanzâde Ali Rizâ Bey
Nurten Demirkol - Kapildim sana bir mecnun gibi - Hicaz - Zekâi Tunca
Nurten Demirkol - Karsiyaka'da Izmir'in gülü - Kürdîli Hicazkâr - Lavtaci Hristo
Nurten Demirkol - Kirpiklerinin gölgesi güllerle bezenmis - Nihâvend - Sadettin Kaynak
Nurten Demirkol - Kis geldi firak açmadadir sîneme yâre - Hicaz - Sevkî Bey
Nurten Demirkol - Kordon boyunu basima yikti gitti - Muhayyer - Rüstü Sardag
Nurten Demirkol - Kosa Kosa Gel Yanima - Hüzzâm - Arif Sâmi Toker
Nurten Demirkol - Kudretin kâfi degildir sûz-i âh ü zârima - Hicaz - Haci Arif Bey
Nurten Demirkol - Kus olup uçsam sevgilimin diyârina - Segâh - Neveser Kökdes

Nurten Demirkol - Bölüm 4...

Nurten Demirkol - Lâleler her yil açar bak mest-i nâz hep uykuda - Neveser - Ismail Baha Sürelsan
Nurten Demirkol - Menekselendi Sular sular menekselendi - Nihâvend - Sadettin Kaynak
emirkol - Meseli daglar meseli (Bursa'nin ufak tefek taslari) - Hüseynî Türkü
Nurten Demirkol - Ne Bos Yere Yanmisim - Hicaz - Sadettin Kaynak
Nurten Demirkol - Ne kadar istesem sana gelemem aglama güzelim kader utansin - Rast - Metin everes
Nurten Demirkol - Ne kadar sevdigimin farkina varmadin mi - Nihâvend - Turhan Tasan
Nurten Demirkol - Ne Kerem'i ne Asli'si ne Ferhat'i ne Sirin'i öyle sevdim ki birini
Nurten Demirkol - Nedir bu hâletin ey meh-cemâlim - Hüseynî - Sevkî Bey
Nurten Demirkol - Özledigim sarkisin kulaklarimda - Nihâvend - Hüseyin Soysal
Nurten Demirkol - Rast Potpori
Nurten Demirkol - Salina salina gelir geçersin - Rast Türkü
Nurten Demirkol - Sana bir bûse vermedim diye nasil kizarsin - Hicaz - Sâdettin Öktenay
Nurten Demirkol - Sana gönül borcum var ödemek kolay degil - Ussâk - Bilge Özgen
Nurten Demirkol - Sayd eyledi bu gönlümü bir gözleri âhû - Hicaz - Haci Arif Bey
Nurten Demirkol - Sen kimseyi sevemezsin sevmeyeceksin -Nihâvend - Kâmuran Yarkin
Nurten Demirkol - Seni andim yine kalbimde derin bir sizi var - Rast - Drama'li Hasan Hasgüler
Nurten Demirkol - Seni çilgin gibi sevdim yoluna ömrümü verdim - Hüzzâm - Akin Özkan
Nurten Demirkol - Seni her dem aniyorum sözlerine kaniyorum - Segâh - Misir'li Ibrâhim Efendi(Ûdî
Nurten Demirkol - Seni Ne Çok Sevdigimi söylesem de bilemezsin - Bayati - Erol Sayan
Nurten Demirkol - Sevil nes'elen sevme yanarsin - Nihâvend - Sâdettin Öktenay
Nurten Demirkol - Sevmediklerinle Gönül Avutma - Rast - Misir'li Ibrâhim Efendi(Ûdî )
Nurten Demirkol - Sevmekten kim usanir tadina doyum olmaz - Rast - Teoman Alpay
Nurten Demirkol - Sicak bir yaz gününde daglara kar yagar mi - Nihâvend - Yilmaz Karakoyunlu
Nurten Demirkol - Sigaramin dumani yoktur yârin imani - Ussâk Türkü

Nurten Demirkol - Bölüm 5...

Nurten Demirkol - Sira Sira Siniler hasta olan iniler - Rast Türkü
Nurten Demirkol - Siyah ebrûlerin durûben çatma - Ussâk - Lem'î Atli
Nurten Demirkol - Sormamissin Hiç Kimseden çok üzgünmüssün giderken - Hicaz - Yusuf Nalkesen
Nurten Demirkol - Suda balik yan gider açma yârem kan gider - Ussâk Türkü
Nurten Demirkol - Sarkilar seni söyler dillerde nagme adin - Nihâvend - Muzaffer Ilkar
Nurten Demirkol - Simdi uzaklardasin gönül hicranla doldu - Sûznâk - Zeki Müren
Nurten Demirkol - Tam otuz yil seninle kah agladik kah güldük - Nihâvend - Yilmaz Karakoyunlu
Nurten Demirkol - Toprak gibi islanip hep hasret kokuyorsun - Hüseynî - Kadri Sarman
Nurten Demirkol - Türlü derde ben devâ buldum elimle çok zaman - Hüzzâm - Serif Içli
Nurten Demirkol - Ufacik tefeciktin yemyesil gözlerin vardi - Nihâvend - Sekip Ayhan Özisik
Nurten Demirkol - Unutmadim seni ben her zaman kalbimdesin - Karcigar - Sekip Ayhan Özisik
Nurten Demirkol - Unutturamaz seni hiç bir sey unutulsam da ben - Nihâvend - Ekrem Güyer
Nurten Demirkol - Unutulmus birer birer eski dostlar - Rast - Gültekin Çeki
Nurten Demirkol - Varalim kûy-i dil-ârâya gönülHû diyerek - Sevkutarab - Fehmi Tokay
Nurten Demirkol - Vurgun Yemis Misali gönlüm tutuldu aska - Hicaz - Onno Tunç
Nurten Demirkol - Yalnizca Sitem - Hicaz - Onno Tunç
Nurten Demirkol - Yâr pesinden kosa kosa yoruldum - Acem Kürdî - Zeki Duygulu
Nurten Demirkol - Yâr saçlari lüle lüle yâr benziyor beyaz güle - Hicaz - Yesârî Asim Arsoy
Nurten Demirkol - Yesil Gözlerinden Muhabbet Kaptim - Hicaz - Ümit Mutlu
Nurten Demirkol - Yildizlara Baktirdim Fallarda Çikmiyorsun - Kürdîli Hicazkâr - Zekâi Tunca
Nurten Demirkol - Yillardir Içimde Sakladim Seni - Kürdîli Hicazkâr - Ziyâ Taskent
Nurten Demirkol - Yollarina gül döktüm gelir de geçer diye - Hicaz - Sadettin Kaynak
Nurten Demirkol - Zamani var ki her bezmim anarsin - Hüzzâm - Klârnetçi Ibrâhim Efendi

Nurten Demirkol
1 sayfadaki 1 sayfası