Forumnefer'e hoş geldiniz.

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz.
iyi Formlar dileriz.
Forumnefer'e hoş geldiniz.

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz.
iyi Formlar dileriz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vedat Çetinkaya

YazarMesaj
ne-fer
Yönetici
Yönetici
ne-fer

Vedat Çetinkaya  Empty
MesajKonu: Vedat Çetinkaya    Vedat Çetinkaya  Empty15th Ekim 2011, 19:57

Vedat Çetinkaya - Türk Sanat Müzigi

Vedat Çetinkaya  Vedatcetinkaya1267289

Vedat Çetinkaya - Ceylanlar dolasir bakislarinda - Hicaz - Vedat Çetinkaya.mp3

Vedat Çetinkaya - Çiçekler açiyor gönül bahçemde - Muhayyer Kürdî - Vedat Çetinkaya.mp3

Vedat Çetinkaya - Doyulmaz sevgiye kanilmaz aska - Hicaz - Vedat Çetinklaya.mp3

Vedat Çetinkaya - Fikrimin ince gülü - Acem Kürdî - Muâllim Ismail Hakki Bey.mp3

Vedat Çetinkaya - Gece kirpikli kadin - Zeki Müren.mp3

Vedat Çetinkaya - Gönlüm özledikçe görürdüm hele - Muhayyer Kürdî - Sadettin Kaynak.mp3

Vedat Çetinkaya - Yikilmazdim daglar gibi sevginle - Muhayyer Kürdî - Vedat Çetinkaya.mp3

Vedat Çetinkaya & Sadiye Erimli - Derdin ne ise saklama mahrem olayim ben - Kürdîli Hicazkâr - Mehmet Yürü (Nasib'in).mp3

Vedat Çetinkaya & Sadiye Erimli - Muntazir tesrifine hazir kayik - Kürdîli Hicazkâr - Haci Arif Bey.mp3

Vedat Çetinkaya & Sadiye Erimli - Nerdesin sen gönlümün nazli civani nerdesin - Kürdîli Hicazkâr - Mustafa Sunar.mp3

Vedat Çetinkaya
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vedat Sakman
» Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari
» Vedat Sakman - Ayrılıkta Sevdaya Dahil