Forumnefer'e hoş geldiniz.

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz.
iyi Formlar dileriz.
Forumnefer'e hoş geldiniz.

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz.
iyi Formlar dileriz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hayat Güzeldir -online izle

YazarMesaj
ne-fer
Yönetici
Yönetici
ne-fer

Hayat Güzeldir  -online izle Empty
MesajKonu: Hayat Güzeldir -online izle   Hayat Güzeldir  -online izle Empty16th Nisan 2010, 04:23

Hayat Güzeldir

Hayat Güzeldir  -online izle Abbcb548eadebc2f

Orjinal Adı Vita è bella, La (Life is Beautiful)
Yönetmen Roberto Benigni Senaryo Roberto Benigni Vincenzo Cerami
Oyuncular Roberto Benigni, Nicoletta Braschi Giustino Durano Yapımcı Gianluigi Braschi John M. Davis
Dağıtım şirketi Miramax Films Müzik Nicola Piovani
Tarih 20 Aralık 1997
Süre 116 dk.
Ödüller 3 Oscar ödüllü

Konu: Hayat Güzeldir, 2. Dünya Savaşı'nda yahudi bir babanın karısını ve çocuğunu kurtarmak için kendisini feda etmesini anlatan bir film. Baba, çocuğa savaş çıktığını belli etmemek ve çocuğun moralini yüksek tutmak için olayları çocuğuna bir oyunmuş gibi anlatır ve oyunun sonunda eğer kazanırlarsa tank vereceklerini söyler. Bu savaşın sonuda baba ölür ve geriye oğlu ve karısı kalır. İngiliz askerleri Yahudileri tankla kurtarmaya geldiğinde çocuk oyunu kazandığını zanneder ve çok sevinir. Fakat babasının öldüğünden haberi yoktur. Filmi zaten çocuğun büyümüş hali anlatmaktadır.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Hayat Güzeldir -online izle
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Pianist online izle
» Sahara Online izle
» Ben-Hur 1959 Online izle
» Güneşi gördüm online izle
» Uluslararası - The International (2009) / Türkçe Dublaj & Online İzle