Forumnefer'e hoş geldiniz.

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz.
iyi Formlar dileriz.
Forumnefer'e hoş geldiniz.

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz.
iyi Formlar dileriz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Yazar Bir KİTAP-Bab-ı Esrar

YazarMesaj
maviş
Yönetici
Yönetici
maviş

Bir Yazar Bir KİTAP-Bab-ı Esrar Empty
MesajKonu: Bir Yazar Bir KİTAP-Bab-ı Esrar   Bir Yazar Bir KİTAP-Bab-ı Esrar Empty18th Şubat 2010, 01:44

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ahmet Ümit[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ahmet Ümit 1960’ta Gaziantep’te doğdu. 1983’te Marmara Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nü bitirdi. 1985-1986 yıllarında Moskova Sosyal Bilimler Akademisi’nde eğitim gördü. 1989’da "Sokağın Zulası", 1992’de "Çıplak Ayaklıydı Gece", 1994’te "Bir Ses Böler Geceyi", 1995’te "Masal Masal İçinde", 1996’da "Sis ve Gece", 1998’de "Kar Kokusu", 1999’da "Agatha’nın Anahtarı" adlı polisiye öykü kitabı, 2000’de "Patasana", 2002’de "Kukla" ve 2003’te "Beyoğlu Rapsodisi" adlı romanları ve 2002’de "Şeytan Ayrıntıda Gizlidir", 2004’te "Aşk Köpekliktir" adlı öykü kitaplarıyla "Kavim", "Ninatta’nın Bileziği" romanları yanı sıra 2007’de "İnsan Ruhunun Haritası" adl› denemesi yayımlandı. Ahmet Ümit’in "Başkomser Nevzat, Çiçekçinin Ölümü" adlı bir de çizgi romanı vardır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ISBN: 978-605-111-036-3
Sayfa sayısı: 396
Ebat: 14x23 cm
Yayın tarihi: Kasım 2008

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bab-ı Esrar

Ahmet Ümit

Yedi yüz yıldır çözülemeyen sır; Şems-i Tebrizi cinayeti...

Yedi yüz yıldır süren bir sevda; Şems-i Tebrizi ile Mevlânâ...

Bab-ı Esrar sadece bir gerilim romanı değil, aynı zamanda bir sırlar kitabı. Fantastik öğeleri kullanarak çok katmanlı bir dil yaratan Ahmet Ümit bu yapıtında Mevlevilik temelinde din ve inanç üzerine ilginç sorular soruyor. Din ile aşk arasında, inanç ile sevda arasındaki ilişkiyi bambaşka bir açıdan gözlerimizin önüne seriyor.

Dünyayı, yaşamı, inancı ve aşkı, yeniden düşünmemiz, yeniden araştırmamız, yeniden okumamız için...[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bir Yazar Bir KİTAP-Bab-ı Esrar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir YAZAR Bir Kitap...İSKENDER PALA KİMDİR?
» Dertleri Zevk Edindim.Gonul Yazar
»  Gönül Yazar - Alım yeşilim sarım
» Gönül Yazar ~ İşte Benim Dünyam
» Çalıkuşu kitap özeti