Forumnefer'e hoş geldiniz.

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz.
iyi Formlar dileriz.
Forumnefer'e hoş geldiniz.

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz.
iyi Formlar dileriz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Usta Beni Öldürsene - Sawdust Tales

YazarMesaj
ne-fer
Yönetici
Yönetici
ne-fer

Usta Beni Öldürsene - Sawdust Tales Empty
MesajKonu: Usta Beni Öldürsene - Sawdust Tales   Usta Beni Öldürsene - Sawdust Tales Empty29th Aralık 2014, 01:34

Usta Beni Öldürsene - Sawdust Tales 5abd8eb15d6bb2bb2d302088e09472e3

Tür: Dram
Yönetmen: Baris Pirhasan
Oyuncular: Hugh OConor, Károly Eperjes, Julia Brendler Haluk Bilginer,Meltem Cumbul,Tuncel Kurtiz,Hale Soygazi,Cem Özer
Ülke:Germany|Turkey|Hungary
Yıl:1997
Süre:87 min

İkinci Dünya Savaşı'nın öncesinde, küçük bir Avrupa ülkesinde ölüme yakın duran insanlar arasında küçük
bir sirk topluluğu da vardır. Iola Sirki adındaki bu topluluk kendilerini bu yıkıcı savaş atmosferinden kurtarma
ve huzurlu bir dünyaya götürme sözü veren menajerlerini beklemek için küçük bir kasabaya yerleşirler. Bu
küçük kasabada kısılı kalan sirk topluluğunda iki ip cambazı vardır. Ellili yaşlardaki Abib küçük İshak'ın hem
ustası hem de evlat edindiği çocuğudur. Abib'in tek dileği oğlunu tehlikelerden korumakken İshak esrarengiz
bir varlığa aşık olacaktır.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beni umutma
» Şevval SAM (Güzel bir göz beni attı...)
» olgun şimşek - otur baştan yaz beni
» Zeki Müren - Ne Olur Anla Beni
» Melihat Gülses - Ok Gibi Hublar Beni