Forumnefer'e hoş geldiniz.

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz.
iyi Formlar dileriz.
Forumnefer'e hoş geldiniz.

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz.
iyi Formlar dileriz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Türk Sanat Müziğinde Nostalji Sesler

YazarMesaj
ne-fer
Yönetici
Yönetici
ne-fer

Türk Sanat Müziğinde Nostalji Sesler  Empty
MesajKonu: Türk Sanat Müziğinde Nostalji Sesler    Türk Sanat Müziğinde Nostalji Sesler  Empty16th Ağustos 2011, 04:23

Darülelhan Korosu - Bî-vefâ bir çesm-i bî-dâd - Gülizâr - Dede Efendi
Darülelhan Korosu - Nazli nazli sekip gider o güzel ceylan - Gülizâr - Dede Efendi
Hafiz Asir - Ben sana mecbûr olmusum gel yavrucagim - Tâhir Gazel - Dellalzâde (Tanburi Cemil esliginde)
Hafiz Sasi Osman - Har zaman bir vamik - Ussâk Gazel (Tanburi Cemil esliginde)
Hafiz Yasar Bey - Her zaman pisi nigâhimda hüveydasin sen - Sûznâk Gazel (Tanburi Cemil Beyin kemençesi esliginde)
Hanende Karakas Efendi - Güller açmis bülbül olmus bî-karar - Sultânî Yegâh - Santûri Ethem Efendi
Hicazkâr Saz Semai - Tanburi Cemil Bey (Kemençe - Tanburi Cemil & Tanbur - Kadi Fuat Efendi)
Lale Hanim - Lale Ipek Hanim - Lûtfeyle güzel gel de benim gönlümü sâd et - Hicazkâr - Artaki Candan
Lale ve Nergis Hanimlar - Gün kavustu su karardi beni üzme güzelim - Muhayyer - Ûdî Nevres Bey
Lale ve Nergis Hanimlar - Yillarca ben seni aradim durdum - Ferahfezâ - Nevres Bey Ûd
N.S Hanim (Plakta bu isim geçmekte) - Âsikim daglara kurulu tahtim - Hicaz - Kaptanzâde Ali Rizâ Bey
Necmiye Hanim - Gitti yârim gitti elden - Rast - Anonim
Nergis Hanim - Kerem kil bu dil-i zâre - Bestenigâr - Ali Aga (Kemânî)
Samram Hanim - Falci çingene kantosu
Tanburi Cemil Bey - Tanbur Taksim

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lâle Devrinde Türk Müziği - Türk Müziğinde Formlar ve Üsluplar
» Türk Sanat Mûsıkîsinden Gül-Deste (5 CD)
» Türk Müziğinde 75 Büyük Bestekar
» Türk Müziğinde 75 Büyük Bestekar
» Ilyas Tetik - Türk Müziğinde Keman İle Ölmeyen Şarkılar 1