Forumnefer'e hoş geldiniz.

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz.
iyi Formlar dileriz.
Forumnefer'e hoş geldiniz.

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz.
iyi Formlar dileriz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

zeki Müren - 1955-1963 Kayıtları

YazarMesaj
ne-fer
Yönetici
Yönetici
ne-fer

zeki Müren - 1955-1963 Kayıtları  Empty
MesajKonu: zeki Müren - 1955-1963 Kayıtları    zeki Müren - 1955-1963 Kayıtları  Empty24th Ağustos 2010, 03:36

zeki Müren - 1955-1963 Kayıtları  Dggj95

1. Dilkeşhaveran Curcuna Şarkı -- 4:45Karanlık Ufuktan Güneş Doğmadı
2. Dilkeşhaveran Aksak Şarkı -- 3:01Açıldı Bahçede Güller
3. Neva Peşrev -- 1:25I. Hane - Teslim
4. Neva Ağır Aksak Semai -- 4:05Sevdi Bu Gönül Seni Yaman Eylemedi
5. Neva Yürük Semai -- 2:47Birlikte Bu Akşam Çıkalım Seyre Civanım
6. Bayati Ağır Aksak Şarkı -- 4:24Nice Bir Aşkınla Feryad Edeyim
7. Hicaz Sengin Semai Şarkı -- 2:46N'olsun Bu Kadar Ah Ü Figan Gönül
8. Hicaz Yürük Semai -- 4:51Yine Neş'e-i Muhabbet Dil Ü Canım Etti Şeyda
9. Hisarbuselik Yürük Semai -- 3:41Gönlüm Hevesi Zülf-i Siyehkare Düşürdüm
10. Hisarbuselik Düyek Şarkı -- 2:27Dü Çeşmimden Gitmez Aşkın Hayali
11. Hisarbuselik Aksak Şarkı -- 4:06Beni de Alın Ne Olur Koynunuza Hatıralar
12. Suznak Peşrev -- 1:34I. Hane - Teslim
13. Suznak Ağır Aksak Semai -- 3:51Kapılır Her Gören Ol Şuh-i Cihan-Aşubu / Beste: Küçük Mehmed Ağa,
14. Suznak Sengin Semai Şarkı -- 3:34Hal-i Dilimi Şerh Edemem Kimseye Eyvah / Beste: Şekerci Cemil Bey,
15. Suznak Aksak Şarkı -- 3:33Saklayıp Kalb-i Mükedderde Seni / Beste: Udi İzzet Bey,
16. Suznak Aksak Şarkı -- 3:19Gel de Güzelim Beni Sevindir / Beste: Neveser Kökdeş,
17. Acemkürdi Peşrev -- 1:12I. Hane - Teslim / Beste: Muallim İsmail Hakkı Bey,
18. Acemkürdi Beste -- 2:26Seyr-i Mehtab Edelim Bu Şeb Ey Mehlika / Beste: Nasib'in Mehmed,
19. Acemkürdi Yürük Semai Şarkı -- 2:41Aşkın İle Gündüz Gece Giryanım Efendim / Beste: Sadi Hoşses,
20. Acemkürdi Sengin Şarkı -- 2:24Pür-hande Çiçekler Dereler Şevk İle Çağlar / Beste: Selanikli Ahmed Efendi,
21. Nihavend Yürük Semai -- 3:22Feryad İle Yad Eylerken Ben Seni Her Bar / Beste: Muallim İsmail Hakkı Bey,
22. Nihavend Curcuna Şarkı -- 1:53Söyle Nedir Bais-i Zarın Gönül / Beste: Hacı Arif Bey,

CD2
23. Rast Kar-ı Nev -- 5:41Gözümde Daim Hayal-i Cana / Beste: Dede Efendi,
24. Şedaraban Peşrev -- 1:34I. Hane - Teslim / Beste: Tanburi Cemil Bey,
25. Şedaraban Sengin Semai Şarkı -- 2:56Ey Gonca Açıl Zevkini Sür Fasl-ı Baharın / Beste: Şemsettin Ziya Bey,
26. Şedaraban Devr-i Hindi Şarkı -- 3:11Bade-i Vuslat İçilsin Kase-i Fağfurdan / Beste: Tanburi Faize Ergin,
27. Şedaraban Semai Şarkı -- 3:31Görülmemiş Devr-i Yusuf'tan Beri Hiç Böyle Güzel / Beste: Muallim İsmail Hakkı Bey,
28. Hicaz Peşrev -- 1:49I. Hane - Teslim / Beste: Neyzen Salim Bey,
29. Hicaz Müsemmen Şarkı -- 2:51Kamer Çehre Peri-rü Tende Canım / Beste: Hacı Arif Bey,
30. Hicaz Aksak Şarkı -- 3:06Hal-i Nez'imde Acırsın Sevdiğim, Dinle Beni / Beste: Şevki Bey,
31. Hicaz-hümayun Yürük Semai -- 2:34Nideyim Sahn-ı Çemen Seyrini Cananım Yok / Beste: Sadullah Ağa,
32. Uşşak Aksak Şarkı -- 4:46Perişan Ömrümün Neş'esi Söndü / Beste: Sadettin Kaynak,
33. Kürdilihicazkar Aksak Şarkı -- 3:08Gün Doğmayacak Belli Bu Aşkın Gecesinden / Beste: Musa Süreyya Bey,
34. Nihavend Peşrev -- 1:38I. Hane - Teslim / Beste: Tanburi Büyük Osman Bey,
35. Nihavend Sengin Semai Şarkı -- 3:26Bin Gül Çıkarırdım Sana Kalbimdeki Külden / Beste: Lemi Atlı,
36. Nihavend Curcuna Şarkı -- 2:47Saçların Hayatımın Neş'esiyle Örgülü / Beste: Fahri Kopuz,
37. Nihavend Aksak Şarkı -- 2:38Koklasam Saçlarını Bu Gece Ta Fecre Kadar / Beste: Artaki Candan,
38. Nihavend Semia Şarkı -- 3:05Nedir A Sevdiğim Söyle Bu Halin / Beste: Lemi Atlı,
39. Nihavend Sofyan Şarkı -- 4:58Gönlümle Oturdum da Hüzünlendim O Yerde / Beste: Şekip Memduh Bey,
40. Nihavend Semai Şarkı -- 4:44Kaçsam Bırakıp Senden Uzak Yollara Gitsem / Beste: Mehveş Hanım,
41. Nihavend Şarkı -- 2:54Süzüp Süzüp De Ey Melek / Beste: Rahmi Bey,
42. Nihavend Çifte Sofyan Şarkı -- 3:27Gel Güzelim Çamlıca'ya Bu Gece / Beste: Faiz Kapancı
21. Hicazkâr Aksak Şarkı -- 2:50Oturmuş Desti Elinde Çeşme Taşına / Beste: Muhlis Sabahattin Bey

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
şifre-nejatxak

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zeki Müren - Iste Benim Zeki Müren Albümü DİNLE
» ZEKİ MÜREN-DÜNDEN BUGÜNE 3
» ZEKİ MÜREN-DÜNDEN BUGÜNE 11
» Zeki Müren anısına
» ZEKİ MÜREN-DÜNDEN BUGÜNE 4