Forumnefer'e hoş geldiniz.

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz.
iyi Formlar dileriz.
Forumnefer'e hoş geldiniz.

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz.
iyi Formlar dileriz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Küçük Şeyler-Prof. Dr. Üstün Dökmen

YazarMesaj
ne-fer
Yönetici
Yönetici
ne-fer

Küçük Şeyler-Prof. Dr. Üstün Dökmen Empty
MesajKonu: Küçük Şeyler-Prof. Dr. Üstün Dökmen   Küçük Şeyler-Prof. Dr. Üstün Dökmen Empty22nd Nisan 2010, 22:40

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Biz zamanlar benimde sıraların da eğitim gördüğüm
Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi nin ;değerli öğretim üyelerinden Prof. Dr. Üstün Dökmen’in üç yıldan bu yana TRT-1 televizyonundan izleyicisiyle buluştuğu programlar çerçevesinde, hayatın içinden küçük ama önemli ipuçlarının insan yaşamı üzerindeki etkilerinin irdelendiği Mutluluğun Anahtarı KÜÇÜK ŞEYLER isimli beş kitaplık dizinin ilk kitabı.

Bize bizi anlatan bir kitap. Hayata devamlı at gözlükleriyle bakma merakı ve inadı olan bir toplum için gerçekten faydalı bir kitap. Kendimizi hep dört dörtlük görmemizin, mutsuzluk ve başarısızlıklarımızda başkalarına kabahat atmamızı ve kendimizle bile türlü barışık olamamamızı ne de güzel anlatıyor Prof. Dökmen. İnsan olmadan toplum olmaz, insan kendini düzeltmeden toplum da düzelemez tezini de bence çok iyi işliyor. Bu kitabı okuyunca mutlu olmak için ne kadar da çok nedenimiz olduğunu ve yıllardır bütün bunlar gözümüzün önünde dururken nasıl farketmediğimizi anlıyoruz. Sayın Dökmen toplum yaşamımıza da ince esprilerle göndermelerde bulunuyor. Mutlu olmak için büyük olaylar, büyük mutluluklar beklemeyin. Mutluluğa giden patika küçük taşlarla örtülüdür.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ahmet Üstün
» Ahmet Üstün
» Bir Küçük Eylül Meselesi
» Prof.Dr.AHMET MARANKİDEN DOGAL REÇETELER
» Küçük Deniz Kızı Ponyo, Ponyo on the Cliff